profesyonel seo uzmanı

Yerel işletmelerin google araması ile tercih edilme oranı her geçen gün artmakta. Arama motorları global listelemede organik SEO ile yapılan içeriklerinizi irdelerken, bölgesel listelemede ise arama ile alakalı ve güvenilir lokasyonları aramakta. Peki hangi şirketler ANKARA SEO çalışmasına ihtiyaç duyar? Örnek vermek gerekirse Çankaya’daki bir restaurant, Gölbaşı’ndaki bir yapı market, Ankara çapında  bayilikleri bulunan bir market zinciri, global ve ulusal markalar… Anlayacağınız öncelikle bölgesel pazara hitap eden yerel firmalar olmak üzere ulusal markalar dahil hemen hemen her firma lokal SEO çalışması yaptırmak zorunda.

Lokal SEO İşinizi Nasıl Etkiler

Google aramaları günümüzde daha çok mobil cihazlarla yapılmakta. Mobil cihazların konum bilgisi kaydetme, ekran görüntüleme kabiliyetleri google’un algortitma güncellemelerine yön vermekte. Kullanıcıların yaptığı aramalarda google’un arama sonuç sayfası 3’lü yerel paketinde listelenebilmek için yerel SEO çalışması şart.

Forbes tarafından yapılan araştırmada akıllı telefon kullanıcılarının aramalarının tamamına yakınını (%95) yerel arama maksatlı yaptığı tespit edilmiştir. Kolay erişilebilirlik kullanıcılar için ilk tercih. Takdir edersiniz ki ulaşımın gittikçe çetrefilli olmaya başladığı günümüzde kullanıcılar çevresinde arama yapmakta.

İlginizi çekebilir: SEO Fiyatları Nasıl Analiz Edilir?

Konum Tabanlı Aramalar için Lokal SEO

Şirketinizin Google MyBusiness kaydını yaptırmak ile başlayacağınız bölgesel SEO çalışmasında şirket adı, adresi ve telefon numaralarının her veri girişi yaptığınız platformda aynı olması gerekmekte. Herhangi bir tutarsızlık google’un sizi listelemekten kaçınması demek. Güvenilir yerel bağlantılar ve konuma dayalı diğer çalışmalar ile yerel listelemede şirketinize yer bulabilirsiniz.

Ankara Lokal SEO Çalışmaları

Başta lokal SEO hizmetleri olmak üzere E-ticaret SEO ve kurumsal SEO çalışmaları konusunda hizmet almak için bizleri tercih edebilirsiniz. Genel olarak SEO hizmetlerinin işletmeniz için ne kadar önemli olduğunu ifade etmeye gerek yoktur. Çünkü artık bu hizmeti almanın zorunlu olduğu görülmektedir. İnternette var olmak için SEO çalışmaları son derece önemlidir.

Profesyonel ve kaliteli SEO hizmetleri için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir. Çünkü sahip olduğumuz ekibimiz ile sizlere oldukça etkili hizmet vermekteyiz. Yerel işletmenizi yerel pazardan çıkarıp global işletmeler ile yarışır hale getirmek için bu hizmeti mutlaka almanız gerekir.

Ankara’da SEO  Fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ankara’da Hizmet Veren Diğer SEO Uzmanları ve Ajansları:

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir