profesyonel seo uzmanı

Geleneksel SEO (arama moru optimizasyonu), şirketlerin belirli anahtar kelimeler için arama sonuçlarında daha yüksek sıralarda görünmelerini sağlayarak kullanıcılar tarafından kolayca bulunmasını sağlar. Bölgesel SEO çalışmaları bu hedefi başka bir seviyeye taşıyor. Bartın SEO, belirli bir coğrafi alanda bir ürün veya hizmeti arayan kişilere ulaşmakla ilgilidir. Bu nedenle amaç sadece trafiği web sitenize çekmek değil, aynı zamanda arama sonucunda kullanıcıları şirketinize organik bir ziyarete de yönlendirmektir. Bu ekstra görünürlük, bölgenizdeki popüler bir işletme haline gelmek için önemli bir husustur.

Kullanıcılar ürün ararken, yerel bir işletme bulmak ve değerlendirmek için internete başvurur. Yerel bir işletme için güçlü bir çevrimiçi varlığa sahip olmak işlerinizi yoluna koyacaktır.

Lokal SEO Neden Önemli?

Yerel SEO çalışmasının önemini anlamak için bir kaç istatistik incelemek gerekirse;

  • Tüketicilerin tamamına yakınının (%97) bölgelerinde yerel bir işletme bulmak için çevrimiçi arama yaptığı,
  • Mobil cihazından yerel işletme araması yapan kullanıcıların büyük çoğunluğunun (%88) 24 saat içerisinde hem işletmeyi aradığı hem de fiziki olarak ziyaret ettiği,
  • Tüketicilerin tamamına yakınının (%97) bir ürün satın almaya karar vermeden önce internet üzerinden yerel bir şirket hakkında araştırma yaptığı araştırma ve kullanıcı anketleri ile tespit edilmiştir.

Her gün artan mobil cihaz kullanıcıları daha fazla çevrimiçi arama yapıyor. Yerel işletmelerin varlıklarını sürdürebilmesi için lokal SEO stratejilerini uygulamaları zorunludur. Bu, yalnızca sitenize gelen trafiği artırmak için değil, hedef kitlenizle konumsal bir bağ kurmak içindir.

İlginizi çekebilir: SEO Fiyatlandırma Modelleri Nelerdir ?

Lokal Seo Nasıl Uygulanır?

Lokal seo uygulamaları için web sitelerin optimize edilmesi gerekmektedir. İşin teknik kısmı biraz daha ayrıntılı olmakla birlikte E-ticaret SEO ve kurumsal SEO çalışmaları bakımından başarılı ve deneyimli olan firmamız tarafından lokal seo uygulama hizmeti tüm firmalara ve şahıslara sunulmaktadır. Böylelikle lokal seo uygulamaları için hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan firmanızın arama motorlarında üst sıralarda yer almasını kolaylıkla sağlayabilmektesiniz.

Meta verilerin ve anasayfanın optimizasyonu, “Google İşletmem” sayfasının işletme adına yönetimi gibi yerel seoyu etkileyen tüm hizmetler firmamız tarafından sunulmaktadır. Firmamızdan aldığınız hizmet sonucunda, işletme ya da şirketinize yakın olan müşteri kitlenize ulaşmakta kolaylık yaşayacaksınız. Yerel müşterileriniz de aynı şekilde arama motorlarında firmanızı rahatlıkla bulacaklardır.

Bartın’da SEO  Fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bartın’da SEO Danışmanlığı Nasıl Yapılır?

Bartın’da SEO danışmanlığı firmanızın ihtiyaçlarına ve taleplerinize göre birçok alt çalışma ve destek hizmetiyle bir bütün haline yapılır.

Bartın SEO Hizmeti Nasıl Şekillenir?

Bartın SEO hizmeti ilk olarak website analiziniz sonrasında ihtiyaçların belirlenmesiyle eksiklerin giderilerek ekstraların eklenmesi şeklinde takip eden bir süreçtir.

Bartın SEO Hizmetinin Vadesi Ne Kadar Olmalı?

Bartın SEO hizmetinin vadesi SEO çalışmalarının temel kuralı olan süreklilik çerçevesinde şekillenir. En iyi etkiyi almak için en az 1 yıl SEO çalışması devam ettirilmelidir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir