profesyonel seo uzmanı

Yerel işletmelerin google araması ile tercih edilme oranı her geçen gün artmakta. Arama motorları global listelemede organik SEO ile yapılan içeriklerinizi irdelerken, bölgesel listelemede ise arama ile alakalı ve güvenilir yerleri seçmekte. Hangi şirketlerin Batman SEO çalışmasına ihtiyaç duyduğunu anlamak için örnek vermek gerekirse; Turgut Özal Bulvarındaki bir restaurant, Sason’daki bir yapı market, Batman genelinde bayilikleri bulunan bir market zinciri, global ve ulusal markalar… Anlayacağınız öncelikle bölgesel pazara hitap eden yerel firmalar olmak üzere ulusal markalar dahil hemen hemen her firma bölgesel SEO çalışması yaptırmak zorunda.

            Lokal SEO İşinizi Nasıl Etkiler

Google aramaları günümüzde daha çok mobil cihazlarla yapılmaktadır. Mobil cihaz kullanıcılarının yaptığı aramalarda google’ın arama sonuç sayfası üçlü yerel paketinde listelenebilmek için lokal SEO çalışması şart.

Akıllı telefon kullanıcılarına yönelik yapılan bir araştırmada, kullanıcıların aramalarının tamamına yakınını yerel maksatlı yaptığı tespit edilmiştir. Kolay erişilebilirlik kullanıcılar için ilk tercih. Takdir edersiniz ki ulaşımın gittikçe çetrefilli olmaya başladığı günümüzde kullanıcılar ihtiyaçlarını çevresinde aramakta.

            Konum Tabanlı Aramalar için Lokal SEO

Lokal SEO çalışmasına şirketinizin Google MyBusiness kaydını yaptırmak ile başlayabilirsiniz. Şirket adı, adres ve telefon numarası verilerinizin, her veri girişi yaptığınız platformda aynı olması gerekmekte. Herhangi bir tutarsızlık google’ın sizi listelemekten kaçınması demek. Güvenilir yerel bağlantılar ve konuma dayalı diğer çalışmalar ile yerel listelemede şirketinize yer bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: SEO Fiyatlandırma Modelleri Nelerdir ?

            Lokal SEO Çalışmaların Neden Önemlidir?

Günümüzde insanlar, satın alacağı bir hizmeti ya da ürünü internet aracılığı ile bulmaktadır. Akıllı telefonlar ve bilgisayarlar üzerinden arama motorları kullanılmakta ve ilgili firmalar bu şekilde tespit edilmektedir. İşletmelerin bu şekilde tespit edilebilmesi içinde mutlaka E-ticaret SEO ve kurumsal SEO çalışmaları konusunda yardım alması gerekir. Lokal SEO hizmetleri bunların arasında önemli bir yere sahiptir.

Yerel SEO hizmetleri ile rakiplerini geride bırakan bir firma olmak istiyorsanız bizler ile hemen iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Bizler bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunmak üzere tüm ekibimiz ile birlikte hazırda beklemekteyiz. En iyi firmadan en iyi hizmeti almak için tek yapmanız gereken iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşmaktır.

Batman’da SEO  Fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Batman SEO İşe Yarar Mı?

Batman SEO doğru analiz ve çalışmaların doğru zamanlamayla yapılması kaydıyla süreç içerisinde gelişerek websitenizi ivmeli şekilde üst sıralara taşır.

Batman SEO Danışmanlığı Nasıl Bulunur?

Batman SEO danışmanlığı için ilk olarak araştırma yapmalı, firmanıza en uygun uzmanı seçmelisiniz. SEO çalışmaları fiziksel iletişim gerektirmediğinden şehir dışı profesyonel firmalardan destek alabilirsiniz.

Batman SEO Hizmeti Nedir?

Batman SEO hizmeti websitenizin ihtiyaçlarına göre şekillenen, çeşitli alt çalışmaları içinde bulunduran temelde websitenizi üst sıralara taşımayı hedefleyen optimizasyon çalışmalarının bütünüdür.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir