profesyonel seo uzmanı

Burdur SEO, şirketinizin yerel arama sonuçlarındaki sıralamasını artırmak için çeşitli stratejiler ve taktikler kullanmaya odaklanır. Yerel bir arama, yerel bir anahtar kelimenin (örneğin: Burdur’daki en iyi restaurantlar) kullanılmasını içerebilir ve arama motoru, kullanıcının cihazından bir konum bilgisi bulur ve bu konuma göre listeleme yapar.

Yerel SEO, çok konumlu bir işletmenin her bir sitesi için görünürlük kazanma fırsatı sağlar. Yerel faktörlerin optimize edilmemesi; kaçırılacak bir sürü müşteri ve engellenecek satış hacmi artışı anlamına gelecektir.

Lokal SEO Çalışmanızı Nasıl Yapıyoruz

Web sitenizin yerel aramalarda iyi bir şekilde sıralanmasına yardımcı olmak için uygulanabilecek birçok strateji vardır. Doğru yolda ilerlemek için odaklanılması gereken temel konu yerelleşmektir. Bu kapsamda yaptığımız işlerin başlıcaları şunlardır;

  • Liste Optimizasyonu : Yerel işletmenizi yerel listeleme hizmeti ve web sitesinde optimize ediyoruz.
  • Online itibar yönetimi : Çevrimiçi itibar yönetimi hizmetlerimizle, çevrimiçi yorumlarınızı Yelp ve Google Rehber gibi sitelerden izliyoruz.
  • Liste bastırma : Arama motorunuzun sonuçlarını rahatsız eden yanlış veya yinelenen girişleriniz varsa, bunu sonuçlarınızdan gizleyebiliyoruz.
  • Mobil optimizasyon : Tüm İnternet aramalarının yarısından fazlası yerel aramalardır ve sorguların yüzde 60’ından fazlası bir mobil cihazdan gelmektedir. Bu yüzden web sitenizi ve SEO stratejisini mobil kullanıcılar düşünülerek tasarlamanız çok önemlidir.
  • İçerik Özelleştirme : Web sitesi içeriğinizi yerel ihtiyaçlara ve taleplere uygun hale getiriyoruz.

İlginizi çekebilir: SEO Fiyatları Nasıl Analiz Edilir?

Bölgesel SEO Çalışmaları ile Nasıl Google Üst Sıralara Çıkılır?

Bölgesel SEO çalışmaları özellikle yerel işletmelerin ihtiyaç duyduğu çalışmalar bütünüdür. Bu çalışmalar kısa vadeli veya geçici değildir. Sürekli olarak işletmelerin web sitelerinde ihtiyaç duyduğu çalışmalardır. E-ticaret SEO ve kurumsal SEO çalışmaları zaten bilindiği gibi süreklilik gerektirir. Yani web sitenizi arama motorlarında sürekli olarak üst sıralarda tutmanız için devamlı etkin çalışmalar yapmanız gerekir.

Lokal SEO hizmetlerinin verdiğimiz bilgiler doğrultusunda ne kadar önemli ve mutlaka alınması gereken hizmetler olduğunu görmüşsünüzdür. Bu hizmetin mutlaka alınması gerektiğini tekrar vurgulamak istiyoruz. Bu hizmeti en iyi firmadan almak istiyorsanız bizler size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Burdur’da SEO  Fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Burdur’da Hizmet Veren Diğer SEO Uzmanları ve Ajansları:

Sıkça Sorulan Sorular

Burdur SEO Nedir?

Burdur SEO web sitenizin ihtiyaçlarına göre gerekli güncellemeler sonrası aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlayan optimizasyon hizmetidir.

Burdur SEO Danışmanlığı Neleri Kapsar?

Burdur SEO danışmanlığı müşteri talebi ve website ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Ancak temel SEO hizmetinin kapsamı websitenizi güncellemek, aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlamak ve profil yönetimi üzerinedir.

Burdur SEO Hizmeti Nasıl Alınır?

Burdur SEO hizmeti lokal ya da ulusal bazda SEO uzmanları aracılığıyla yapılır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir