profesyonel seo uzmanı

Geleneksel SEO çalışmaları hemen hemen her işletmeye küresel ölçekte fayda sağlayabilirken, küçük yerel işletmeler ancak lokal SEO ile daha fazla değer kazanabilirler. Kars SEO, yerel arama motoru sonuçlarının iyileştirilmesine odaklanan web sitelerini optimize etme sürecini içerir. Yerel olarak faaliyet gösteren işletmeler için bu, web sitenizin arama güvenilirliğini önemli ölçüde artırmanın bir yoludur. Hedef kitleniz bölgesel ise, ulusal veya küresel sıralama için mücadele etmenin bir anlamı yoktur.

Geleneksel SEO gibi, lokal SEO da hedef kitlenizin kim olduğunu, ne aradıklarını, nerede aradıklarını ve işlerinizi nasıl tanıtacağınızı belirlemekle ilgilidir. Tek fark, yerel aramalara yönelik içerik oluşturmaktır.

Lokal SEO ile Geleneksel SEO Arasındaki Farklar

E-ticaret seo ve kurumsal seo çalışmaları kapsamında sunulan lokal seo ve geleneksel seo çalışmaları arasında ne gibi farklar var bahsedecek olursak. Şöyle ki; Geleneksel SEO’da, sitenize arama motoru sonuç sayfalarında iyi bir yer bulmak için anahtar kelimeler, meta etiketleri, yetkili bağlantılar ve orijinal içerik gibi tekniklere başvurursunuz. Ancak, lokal SEO biraz daha derinlere iner. Örneğin, Kars‘da yaşıyorsanız ve Google’da “araba tamiri”ni arıyorsanız, önce ücretli reklam sonuçları, ardından da Kars içindeki araba tamiri şirketleri gelir. 

Sonuçların sırası konumunuza uygun gelecek, bu nedenle Kağızman’daysanız, önce o bölgede bulunan otomobil tamir firmalarının sonuçları listenin başında gelecek ardından genel Kars listeleri gelecektir. Yerel müşterileri işletmenize çekebilmek için yerel SEO çalışması yapmak artık kaçınılmaz bir hale gelmiştir.

İlginizi çekebilir: SEO Fiyatlandırma Modelleri Nelerdir ?

Kars Lokal Seo Çalışmaları Size Ne Fayda Sağlar?

Bölgesel seo çalışmaları olarak da bilinen lokal seo hizmetlerinden faydalandığınızda bu size nasıl fayda sağlar bahsetmek istiyoruz. Öncelikle kullanıcılar verdiğiniz hizmet veya satışını yaptığınız ürün ile ilgili arama yaptığında ilk olarak kendilerine en yakın bölgeler çıkacaktır. Lokal seo hizmetlerinden faydalandığınız için doğal olarak ilk etapta sizler aramalarda görünür olursunuz. Bu da daha fazla kişinin size ulaşmasını sağlar. 

Lokal seo hizmetlerinden faydalanarak bölgesel olarak öne çıkmak için bu konuda bizlerden hizmet alabilirsiniz. Web sitenizin yerel olarak arama motorlarında üst sıralara çıkmasını istiyorsanız mutlaka bu konuda bizim gibi profesyonel hizmet veren firmaları tercih etmeniz gerekir. 

Kars’ta SEO  Fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kars SEO Hizmeti Kimler İçin Uygundur?

Kars SEO hizmeti websitesini en üst sıralara taşıyarak ticari hacmini arttırmak isteyen bütün firmalar için uygun ve gereklidir.

Kars SEO Danışmanlığı Almak İçin Neler Yapılmalı?

Kars SEO danışmanlığı almak için öncelikle referans ve tecrübelere sahip ulusal bir SEO uzmanından hizmet almak gerekir. Sonrasında uzman direktiflerini takip ederek ticari hacminizi ciddi ölçüde büyütebilirsiniz.

Kars SEO Eğitimi Kimlere Verilir?

Kars SEO eğitimi dijital pazarlama alanında ön plana çıkarak 7den 77ye her kitleye ulaşmayı hedefleyen bütün firma ve markalar için gereklidir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir