profesyonel seo uzmanı

SEO çalışması şirketinizin arama motorları sonuç sayfalarında (SERP) üst sıralarda yer almasını sağlamak için yapılan çalışmalardır. SEO’nun bir kolu olan Kastamonu SEO da benzer şekilde, şirketinizin yerel arama sonuçlarındaki sıralamasını artırmak için çeşitli stratejiler ve taktikler kullanmaya odaklanır. Yerel bir arama, yerel bir anahtar kelimenin (örneğin: Kastamonu‘daki en iyi restaurantlar) kullanılmasını içerebilir ve arama motoru, kullanıcının cihazından bir konum bilgisi bulur ve bu konuma göre listeleme yapar.

Lokal SEO Çalışmanızı Nasıl Yapıyoruz

Web sitenizin yerel aramalarda iyi bir şekilde sıralanmasına yardımcı olmak için uygulanabilecek birçok teknik vardır. Doğru yolda ilerlemek için odaklanılması gereken temel konu yerel verilerin kullanılmasıdır. Bu kapsamda yaptığımız işlerin başlıcaları şunlardır;

1. Liste Optimizasyonu : Yerel işletmenize ait web sitenizi, yerel listeleme hizmeti veren arama motorlarındaki eklentilerde optimize ediyoruz.

2. Çevrimiçi itibar yönetimi : Online itibar yönetimi hizmetlerimizle, çevrimiçi yorumlarınızı Yelp ve Google Rehber gibi sitelerden izliyoruz.

3. Liste bastırma : Arama motorunuzun sonuçlarını rahatsız eden yanlış veya yinelenen girişleriniz varsa ayıklama ve güncelleme yapıyoruz.

4. Mobil optimizasyon : İnternet aramalarının yarısından fazlası yerel aramalardır ve sorguların yüzde 60’ından fazlası bir mobil cihazdan gelmektedir. Bu yüzden web sitenizi ve SEO stratejinizi mobil kullanıcıları düşünerek tasarlıyoruz.

5. İçerik Özelleştirme : Web sitesi içeriğinizi yerel ihtiyaçlara ve taleplere uygun hale getiriyoruz.

İlginizi çekebilir: SEO Fiyatları Nasıl Analiz Edilir?

Kastamonu SEO Hizmetleri

E-ticaret seo ve kurumsal seo çalışmaları arasında bulunan ve yerel seo hizmetleri olarak da adlandırılan bu çalışmalar ile web siteleri yerel olarak öne çıkarılır. Kastamonu ilinde hizmet veren veya E-ticaret sitelerinde satış yapan bir firma iseniz öncelikle bölgesel olarak öne çıkmanız gerekir. Bölgesel olarak öne çıkmak içinde mutlaka bölgesel seo hizmeti almanız gerekir. 

Bulunduğunuz bölgede öne çıkarak öncelikle yerel olarak rakiplerinizi geride bırakmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Bizler ile iletişime geçtiğinizde sizi bulunduğunuz bölgede öne çıkaracak lokal seo hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bölgesel olarak başarılı olmak için bu yöntemi tercih etmenizin zorunlu olduğunu bilmeniz gerekir. Sizin için mecburi olan bu hizmeti en iyi ekipten almak için mutlaka bizleri tercih etmenizi tavsiye ederiz. 

Kastamonu’da SEO  Fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kastamonu SEO Ne Demek?

Kastamonu SEO çeşitli alt çalışmalar, website düzenleme ve güncelleme, analiz yönetimi gibi birçok çalışmayla websitenizi üst sıralara taşıyarak marka profilinizi ve ticari hacminizi arttırmayı amaçlayan optimizasyon hizmetidir.

Kastamonu SEO Nasıl Yapılır?

Kastamonu SEO içerik yönetimi, backlink çalışmaları, linkleme ve daha birçok alt çalışmanın doğru SEO uzmanı ve gerçek zamanlı aksiyonlarla gerçekleştirilir.

Kastamonu SEO Ne Derece Güvenilirdir?

Kastamonu SEO internetin hızlı gelişimi ve sektörel soyutluk sebebiyle birçok kişinin gerçek dışı ve güvenilmez vaadleriyle firmaları zor durumlara sokmaktadır. Doğru SEO uzmanı ya da ajanslarla çalışarak doğru yöntemleri uygulamak hizmetin güvenilirliğini garanti altına alır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir