profesyonel seo uzmanı

Gelişen teknoloji çağında Konya ve çevresindeki müşterilere ulaşmak için Konya SEO çalışması yapmanız  rakip firmalara karşı öne geçmenizi sağlayacaktır.

Lokal SEO Nedir?

İşletmenizin web sitesinin arama motoru sonuç sayfalarında üst sıralarda yer almasını sağlamak ve yerel müşteriye hitap edebilmek için yapılan iyileştirmelere Lokal SEO denilmektedir. Geleneksel SEO’dan çok da farklı değildir. Konya SEO için öncelikle doğru anahtar kelimeleri seçmeniz, açılış sayfalarına atamanız ve web sitenizi doğru bir şekilde optimize etmeniz gerekiyor. Lokal SEO çalışmalarının, geleneksel SEO çalışmalarından farklılaştığı yer, yerel içerikler üretmek ve Google My Business girişinizi yapmak ile başlıyor. Belirli bir konumda, Google’ın en üstünde yer almak istiyorsanız, bu iki husus çok önemlidir.

Lokal SEO İşinizi Nasıl Etkiler?

Google yerel üçlü pakette bir yer edinerek;

 • Firmanıza  yakın olan tüketicileri kendinize çekmek için etkili bir taktiktir. Lokal SEO’ya yatırım yapmak  diğer  firmalarla rekabette avantaj sağlayacaktır.
 • Lokal SEO ile sadece web sitesi trafiğinizi değil fiziksel müşteri sayınızı da artırırsınız  Sağlam ve etkileyici bir web sitesi tasarımına sahip olmak, Google’da arama sonuçlarını optimize eder ve sanal varlığınıza güveni artırır.
 • Doğru teknikler uygulanırsa lokal SEO ile işletmenizin kar oranı artar. Yapmanız gereken şey, web sitenize kaliteli içerik eklemek ve çevrimiçi aramaları bulunduğunuz yere yönlendirmektir.
 • Yerel SEO çalışmalarının önemli bir faktörü backlink oluşturma ve sosyal paylaşımdır. İşletmenizi popüler web sitelerinde tanıtarak, daha fazla web sitesi trafiğine ve satışlara yol açan marka güvenilirliğini ve görünürlüğünüzü artırırsınız.
 • SEO çalışmalarının altında yatan temel sebebi internet üzerinde bilinirliğinizi arttırılması olarak tanımlayabiliriz. Profesyonel ve alanında deneyimli kişiler tarafından verilmesi gereken bir hizmettir.
 • Seo çalışmaları sonucunda dünya üzerinde faaliyet gösteren bütün arama motorlarında sizin içeriklerini öncelik kazanır. Bu sayede istediğiniz hedef kitlesine ulaşmanız kolaylaşır.
 • İnternet siteniz için yapılacak olan SEO çalışmalarında istenilen başarının yakalanması çalışma öncesi yapılacak teknik analizlere bağlıdır. Bu sebeple bu analizleri yapacak kişilerin alanlarında gerekli eğitimi almış kişiler olması önemlidir.
 • Seo çalışmaları sitenizi ve içeriklerinizin internet aramalarında ön plana çıkmasını sağlar. Bu özelliği ile internet siteniz için başarılı bir reklam işlevi de görür.
 • Sitenizin tanınırlığı arttıkça bu durum kurumsal kimliğinize de olumlu katkılar yapar. 
 • Seo çalışmaları sonucunda müşterilerinizin gözünde saygın ve güvenilir bir kimlik kazanırsınız.,
 • Potansiyel müşteriler tarafından yapılacak arama motorlarında üst sıralarda yer almak için sitenizin teknik ayarlarının doğru yapılması önemlidir. Sitenin açılma hızından site için dolaşım hızına kadar birçok teknik ayar sitenizin performansınız yakından etkiler. Seo çalışmaları sayesinde sitenizin teknik altyapısı uygun hale getirilir.
 • Seo çalışmaları profesyonel kişiler tarafından yapılmaz ise siteler için zaman kaybı ve gereksiz maliyet oluşturur. Profesyonel SEO hizmetleri ile satışlarını ve dolayısı ile karlılığınız artar.

Konya Lokal SEO Firmaları 

Bölgesel SEO olarak da bilinen çalışmaların etkili bir biçimde işletmelerin web sayfalarında uygulanabilmesi için profesyonel ekip gerekir. E-ticaret seo ve kurumsal seo çalışmaları alanında profesyonel hizmet veren firmamızı tercih ederek sizlerde başarılı bir hizmet alabilirsiniz. Yerel SEO çalışmalarının etkisini öncelikle ciddiye almalı ve önemsemelisiniz. 

Daha sonrasında bizler ile iletişime geçerek bu alanda etkili hizmet veren bir firmadan destek alabilirsiniz. Konya bölgesinde hizmet veren diğer rakip firmalarının aramalarda önüne geçmek için bunun mutlaka gerekli olduğunu bilmeniz gerekir. Ancak o zaman hem bölgesel olarak hem de genel olarak arama motorlarında istediğiniz başarıyı elde edebilirsiniz. 

Seo Neden Önemlidir?

 • Seo uygulamaları ile hedeflenen internet sitenizin arama motorlarında öne çıkmasını sağlamak amacıyla optimize edilmesidir. Profesyonel bir süreç olan Seo çalışması alanında deneyimli kişiler tarafından yapılmalıdır.
 • Teknik analizler Seo uygulamalarında önemli yer alır. Teknik analizlerin dikkatli ve titiz bir şekilde yürütülmesi son derece önemlidir.
 • Seo uygulamaları size marka değeri kazandırır. Marka değerinizin yükselmesi insanlar tarafından daha fazla bilinen bir işletme olmanıza yardımcı olur.
 • Profesyonel kişiler tarafından yapılacak Seo uygulamaları ile sitenizin kullanımı daha sağlıklı hale gelir. Bu sayede müşterilerinizin internet sitenizde geçirecekleri zaman artış gösterir.
 • İnternet üzerinde satış yapan birçok firma olduğu için bu alanda rekabet güçlüdür. Bu zorluk rekabet ortamında rakiplerinizin önüne geçebilmek için Seo uygulamalarına ihtiyaç vardır.
 • Seo uygulamaları ile internet siteniz müşterilerin gözünde rahatlıkla alışveriş yapacakları güvenilir, profesyonel bir site imajı kazanır.
 • İnternet üzerinde yapılacak reklamların maliyetleri son derece yüksektir. Bu tür yüksek maliyetleri giderlerinizi aşırı derecede arttırır. Seo uygulamaları bu noktada daha çok daha ekonomik olanaklar sunar. Sitenizin reklamı organik bir şekilde yapılır.
 • Seo uygulamalarının size kazandıracağı bir diğer avantaj ise size devamlı müşteriler kazandıracak olmasıdır.
 • Seo uygulamalarında siteniz için üretilecek içerikler son derece önemlidir. Bu sebepler üretilecek içeceklerin kesinlikle alanında uzman bilgili kişiler tarafından üretilmesi gerekir.

Konya’da SEO  Fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Konya’da Hizmet veren SEO Ajansları ve Uzmanları;

Konya'da SEO Uzmanı Olarak Neden Ömer Yoluk ?

Konya'da SEO uzmanı olarak Ömer Yoluk ile çalışmalısınız çünkü en güncel çalışmaları sitenize uygulayıp, ticari itibarınıza zarar vermeden kazancınızı arttırmaya çalışıyorum.

Konya'da SEO Hizmeti Ne Kadar'a Mal Olur ?

Konya'da yapılacak bir SEO çalışması sektöre ve rekabete göre değişiklik göstereceği için net bir rakam vermek doğru olmayacaktır. İletişime geçerek daha net bir bir cevap alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir