profesyonel seo uzmanı

Yerel işletmelerin google araması ile tercih edilme oranı her geçen gün artmakta. Arama motorları global listelemede organik SEO ile yapılan içeriklerinizi irdelerken, bölgesel listelemede ise arama ile alakalı ve güvenilir yerleri seçmekte. Hangi şirketlerin Nevşehir SEO çalışmasına ihtiyaç duyduğunu anlamak için örnek vermek gerekirse; Ürgüp’teki bir otel, Göreme’deki bir restaurant, Nevşehir genelinde acenteleri bulunan bir turizm şirketi, global ve ulusal markalar… Anlayacağınız öncelikle bölgesel pazara hitap eden yerel firmalar olmak üzere ulusal markalar dahil hemen hemen her firma lokal SEO çalışması yaptırmak zorunda.

Lokal SEO İşinizi Nasıl Etkiler

Google aramaları günümüzde daha çok mobil cihazlarla yapılmaktadır. Mobil cihaz kullanıcılarının yaptığı aramalarda google’un arama sonuç sayfası üçlü yerel paketinde listelenebilmek için bölgesel SEO çalışması şart.

Akıllı telefon kullanıcılarına yönelik yapılan bir araştırmada, kullanıcıların aramalarının tamamına yakınını yerel maksatlı yaptığı tespit edilmiştir. Kolay erişilebilirlik kullanıcılar için ilk tercih. Takdir edersiniz ki ulaşımın gittikçe çetrefilli olmaya başladığı günümüzde kullanıcılar ihtiyaçlarını çevresinde aramakta.

Konum Tabanlı Aramalar için Lokal SEO

Lokal SEO çalışmasına şirketinizin Google MyBusiness kaydını yaptırmak ile başlayabilirsiniz. Şirket adı, adres ve telefon numarası verilerinizin, her veri girişi yaptığınız platformda aynı olması gerekmekte. Herhangi bir tutarsızlık google’un sizi listelemekten kaçınması demek. Güvenilir yerel bağlantılar ve konuma dayalı diğer çalışmalar ile yerel listelemede şirketinize yer bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: SEO Fiyatlandırma Modelleri Nelerdir ?

Lokal SEO Çalışmalarının Özellikleri 

Yerel SEO hizmetleri olarak da bilinen çalışmalar ile yerel işletmeler oldukça önemli avantajlar elde eder. Bu çalışmalar E-ticaret seo ve kurumsal seo çalışmaları kapsamında sunulur. Yerel işletmelerin öncelikle bulunduğu bölge olmak üzere genel olarak arama motorlarında üst sıralara çıkması sağlanır. Yani bu çalışmalar yerel işletmelerin internet dünyasında var olmasını sağlar. 

Lokal SEO çalışmaları ile yerel işletme olmakta genel hizmet veren bir firmaya dönüşebilirsiniz. Bunun hizmeti bir de bizim gibi alanında etkili hizmet veren bir firmadan aldığınızda ne kadar fark yarattığına inanamayacaksınız. Bu alanda etkili hizmet almak için tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçmek ve sunulan hizmetlerimizden faydalanmaktır. 

Nevşehir’de SEO  Fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Nevşehir SEO Hizmetleri Nelerdir?

Nevşehir SEO hizmetleri internet site analiziniz sonrası gerekliliklerin tespiti ve müşteri istekleri doğrultusunda internet sitenizi dijital pazarlama stratejisi odaklı optimize ederek ticari hacminizi büyütmeyi amaçlayan hizmetlerin tümüdür.

Nevşehir SEO Ne Kadar Süre Yaptırmak Gerekir?

Nevşehir SEO, en az 1 yıl süreyle devamlı yapılması gereken ancak sürekli etki ve tam verim için sürekli yapılması önerilen bir hizmettir.

Nevşehir SEO Neden Yapılır?

Nevşehir SEO internet site trafiğinizi arttırarak ticari geri dönüş ve marka değerinizi arttırmayı amaçlayan bir hizmet kalemidir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir