profesyonel seo uzmanı

Geleneksel SEO (arama moru optimizasyonu), şirketlerin belirli anahtar kelimeler için arama sonuçlarında daha yüksek sıralarda görünmelerini sağlayarak kullanıcılar tarafından kolayca bulunmasını sağlar. Bölgesel SEO çalışmaları bu hedefi başka bir seviyeye taşıyor. Ordu SEO, belirli bir coğrafi alanda bir ürün veya hizmeti arayan kişilere ulaşmakla ilgilidir. Bu nedenle amaç sadece trafiği web sitenize çekmek değil, aynı zamanda arama sonucunda kullanıcıları şirketinize organik bir ziyarete de yönlendirmektir. Bu ekstra görünürlük, bölgenizdeki popüler bir işletme haline gelmek için önemli bir husustur.

Kullanıcılar ürün ararken, yerel bir işletme bulmak ve değerlendirmek için internete başvurur. Yerel bir işletme için güçlü bir çevrimiçi varlığa sahip olmak işlerinizi yoluna koyacaktır.

Lokal SEO Neden Önemli?

Yerel SEO çalışmasının önemini anlamak için bir kaç istatistik incelemek gerekirse;

  • Tüketicilerin tamamına yakınının (%97) bölgelerinde yerel bir işletme bulmak için çevrimiçi arama yaptığı,
  • Mobil cihazından yerel işletme araması yapan kullanıcıların büyük çoğunluğunun (%88) 24 saat içerisinde hem işletmeyi aradığı hem de fiziki olarak ziyaret ettiği,
  • Tüketicilerin tamamına yakınının (%97) bir ürün satın almaya karar vermeden önce internet üzerinden yerel bir şirket hakkında araştırma yaptığı,

araştırma ve kullanıcı anketleri ile tespit edilmiştir.

Her gün artan mobil cihaz kullanıcıları daha fazla çevrimiçi arama yapıyor. Yerel işletmelerin varlıklarını sürdürebilmesi için lokal SEO stratejilerini uygulamaları zorunludur. Bu, yalnızca sitenize gelen trafiği artırmak için değil, hedef kitlenizle konumsal bir bağ kurmak içindir.

İlginizi çekebilir: SEO Fiyatları Nasıl Analiz Edilir?

Lokal SEO Hizmeti Almak Yerel İşletmelere Ne Sağlar?

Lokal SEO hizmeti almak yerel işletmelere ne sağlar ve avantajları nelerdir bahsetmek istiyoruz. Öncelikle yerel işletmeler arama motorlarında biraz dezavantajlı durumdadır. Bu dezavantajdan kurtulmanın en önemli yolu kişilerin lokal SEO hizmetlerinden faydalanmasıdır. Bu hizmetten faydalanmakta oldukça kolaydır. 

Lokal SEO hizmetlerinde bizler ile iletişime geçerek faydalanabilirsiniz. Firma olarak E-ticaret SEO ve kurumsal SEO çalışmaları sunuyor ve işletmeleri internet dünyasında avantajlı hale getiriyoruz. Yerel işletmeler için özellikle sunduğumuz lokal SEO hizmetleri ile önemli avantajlar elde etmelerini sağlıyoruz. Sizlerde bu hizmetlerden faydalanarak, internet dünyasından avantaj elde edebilirsiniz. 

Ordu’da SEO  Fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ordu SEO Danışmanlığı Almak Nedir?

Ordu SEO danışmanlığı almak internet site analiziniz sonra firma ihtiyaç ve gerekliliklerini tespit ederek sizin tarafınızdan belirlenen dedike Alana yoğunlaşmayla dijital pazarlama stratejilerini marka değerinizle birleştirmeyi hedefleyen danışmanlık hizmetidir.

Ordu SEO Hizmetleri Nelerdir?

Ordu SEO hizmetleri, backlink, iç-dış linkleme gibi çeşitli çalışmaların yanında temel dijital pazarlama stratejisi çerçevesinde internet site trafiğinizi arttırmayı hedefleyen hizmet kalemidir.

Ordu SEO Ne Kadar Süre Yaptırmak Gerekir?

Ordu SEO, en az 1 yıl olmak kaydıya tam etki için devamlı yapılması gerekli olan bir hizmet türüdür.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir