seo kitapları

SEO, Search Engine Optimization kelimesinin kısaltılmış halidir. Web sitelerinin arama motorlarında çok daha iyi performans göstermesi için yapılan çalışmaları kapsar. Çalışmalar sonucunda da web platformların Google gibi arama motorlarında birinci sırada çıkması ve site performansının daha çok artırılarak daha fazla ziyaretçiye ulaşması mümkün olacaktır. Uzun zaman boyunca emek gösterdiğiniz web siteleriniz üzerinden daha fazla kazanç elde etmek isterseniz, seo çalışmalarını mutlaka etkin bir şekilde yürütmeniz gerekmektedir. SEO hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri bulabileceğiniz en kaliteli kitapları sizler için derledik;

  • Stratejik SEO – Enver Çakır

SEO konusundaki engin bilgileriyle Enver Çakır, SEO alanında uzmanlaşmak isteyen kişilere detaylı bir yol haritası çizmektedir. Bu eserle SEO alanında hizmet veren ve hizmet talep eden kişilerin, alışılagelmiş temel kavramların dışına çıkmasını amaçlanmaktadır. Stratejik SEO kitabı sayesinde, SEO alanında başarılı olmanın temel kriterlerini öğrenecek, sektöre ve hedef kitleye bağlı değişkenleri fark edecek ve SEO konusunda uzman seviyesine geleceksiniz. Eser içinde Google’ın çalışma mantığı, Adwords, domain, sunucu ve SEO ilişkisi, anahtar kelime analizi ve semantik SEO gibi başlıkları bulabileceksiniz.

Satın almak için:https://www.idefix.com/Kitap/Stratejik-Seo/Enver-Cakir/Egitim-Basvuru/Bilgisayar/urunno=0001805087001

  • Yeni Nesil SEO – Abdurrahman Aktan

Bu kitap içerisinde internet ortamında çok iyi bir konuma yükselmiş olan kişilerin yapmış olduğu çalışmaları bulabileceksiniz. Aynı zamanda internette üretmiş olduğunuz içeriklerin en hızlı ve en kısa toldan nasıl daha fazla kişiye ulaştırabileceğiniz konusunda fikir sahibi olacaksınız. Abdurrahman Akman tarafından kaleme alınan bu eser özellikle de internet ortamında içerik üretenler için değerli bir kaynak olmak niteliği taşıyor. Yapıtı okuduktan sonra SEO optimizasyonunun gerekliliklerini nasıl yerine getirmeniz gerektiği konusunda bilgi sahibi olacaksınız.

Satın almak için:https://www.kitapyurdu.com/kitap/yeni-nesil-seo/337364.html

  • Kaan Gülten – Uzmanından SEO

Ülkemizde arama motorlarında SEO kelimesi aratıldığında ilk sıralarda çıkan Webtures’in kurucusu Kaan Gülten, Uzmanından SEO eseriyle hemen herkes tarafından bilinmeyen teknikleri gün yüzüne çıkarmaktadır. Eser resimli bir anlatıma sahip olduğundan, uygulama açısından da pratiklik sağlamaktadır. Uzmanından SEO kitabının içerisinde; arama motoru optimizasyonu, SEO’nun mantığı, site popülaritesinin nasıl artırılacağı, hızlı indeks alma teknikleri ve SEO’ ya dair her türlü bilgiyi bulabileceksiniz.

Satın almak için:https://www.kitapyurdu.com/kitap/uzmanindan-seo-amp-turkiyenin-seo-hocasindan/510840.html

  • Ayhan Karaman – Oyunu Kurallarına Göre Oynamaya Hazır Mısın

Ayhan Karaman Oyunu Kurallarına Göre Oynamaya Hazır Mısın isimli eserde, site içinde ya da site dışında olumlu ve olumsuz olabilecek tüm faktörleri gözler önüne seriyor. Aynı zamanda arama motoru optimizasyonunda kullanılan bazı önemli terimleri, organik trafik oluşturma teknikleri ve kontrol listesi oluşturma yöntemlerine ilişkin birçok bilgiyi bulabilirsiniz. Bu eseri satın alanlar aynı zamanda video, çeşitli kupon kodları ve çevrimiçinde kullanabilecekleri bazı dokümanlara da sahip olmaktadırlar.

Satın almak için:https://www.seokitabi.com/

  • Müslüm Aslantürk – SEO Rehberi

SEO alanında en önemli çalışmalara imza atan isimlerden biri de Müslüm Aslantürk’tür. Bu esere sahip olanlar SEO’ ya farklı bir bakış açısı geliştirebileceklerdir. Ayrıca web sitenizi Google gibi büyük arama motorlarının gözünde nasıl daha değerli hale getirebilirsiniz, SEO ’ya Google açısından nasıl bakılması gerektiği konusunda da önemli bilgiler elde edebileceksiniz.

Satın almak için:https://www.idefix.com/Kitap/Seo-Rehberi-Seo-Sefi-ile-Fark-Yaratin/Muslum-Aslanturk/Egitim-Basvuru/Bilgisayar/urunno=0001837003001

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir