shopier

Shopier, istediğiniz yerden kolayca satış yapabilmenize olanak tanıyan bir sipariş ve ödeme mekanizmasıdır. Bu sisteme üyelik ücretsizdir. Temel bilgiler sisteme tek bir kere girilerek ürünler sisteme tanıtılmaktadır. Sistemin otomatik olarak vereceği link, farklı mecralarda paylaşılarak satış yapılır. Müşteriler isterlerse bu linke tıklayarak isterlerse de taksit seçeneği ile ödeme yapabilirler. Müşterilerin üye olmalarına gerek yoktur ve kart bilgileri sistemde saklanmaz.

Shopier, ileri güvenlik sertifikalarını kullanan bir sistemdir. Ödeme yapıldığında telefona veya e-posta adresine sipariş bildirimi gelmektedir. Müşteriler ile irtibata geçmeye gerek kalmaksızın bildirimdeki adrese ürün kargolanır. Ürün kargolandığında, sisteme takip numarası girilir ve sipariş kapatılır. Sistem, otomatik olarak kargo kontrolü yapmaktadır.

Shopier Nasıl Kullanılır?

İnternetten herhangi bir ürün ya da hizmet satışı yapacaksanız Shopier’i tercih edebilirsiniz. Diğer ödeme sistemlerinde olduğu gibi Shopier’i kullanabilmek için ticari bir kaydınızın olmasına gerek yoktur. Özetle iş yeri açmadan ve diğer yasal mevzuatları gerçekleştirmeden de Shopier’i kullanabilirsiniz. Bunun için öncelikle Shopier’e üye olmalısınız. Üye olduktan sonra dilerseniz Soğrudan Shopier/weblog üzerinden satış yapabilirsiniz. Dilerseniz Facebook, İnstagram gibi herhangi bir sosyal medya platformunu da kullanabilirsiniz. Ya da başka bir web sitesi üzerinden…

  • Ürüne Dair Link

Shopier’e üye oldunuz ve üyeliğiniz onaylandı. Artık satışa başlayabilirsiniz. Kaydınız oluştuktan sonra ürünlerinizi tek tek kayıt edebilir ve Shopier’in bu ürünleri satmak için size sunduğu linki kullanabilirsiniz. Linki dilediğiniz platformlardan ya da sitelerden paylaşarak o linke tıklayarak satış sistemine yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Linke tıklayan müşteriniz doğrudan Shopier’in ödeme sayfasına yönlendirilecektir. Elbette öncesinde ürüne dair sizin sunacağınız bilgileri okuyacaktır. Linki kullanarak banka kartı ya da kredi kartıyla alış veriş yapılacaktır. 

  • Üyelik Ücreti Yok, Satış Olmadan Komisyon Kesilmiyor

Shopier’in bir diğer güzel yanı da hem üyelik esnasında hem de ürün girme esnasında herhangi bir bedel talep etmemesidir. Sistem sadece bir ürün sattığınız zaman komisyonunu kesiyor. Komisyonunu alan Shopier, talep etmeniz durumunda kalan net bakiyenizi dilediğiniz an hesabınıza yolluyor. 

  • Paket Paket Shopier

Shopier acemi, orta düzey ve profesyonel kullanıcıları için birden fazla ekonomik paket hizmeti de sunuyor. Örneğin internetten ürün satma konusunda profesyonel ve yeterli deneyime sahipseniz kendi web sitenize üzerinden yani Shopier’e müşterinizi yönlendirmeden de satış yapabilirsiniz. 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir