profesyonel seo uzmanı

İşletmelerin küresel ölçekte değer kazanmak için geleneksel arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışması yapmaları gerekmekte. Fiziki ve çevrimiçi varlıklarını sürdürebilmeleri ise yerel  SEO çalışmaları ile mümkün. Sivas SEO, yerel arama motoru sonuçlarının iyileştirilmesine odaklanan web sitelerini optimize etme sürecidir. Yerel olarak faaliyet gösteren işletmeler için bu, web sitenizin arama güvenilirliğini önemli ölçüde artırmanın bir yoludur. Hedef kitleniz bölgesel ise, ulusal veya küresel sıralama için mücadele etmenin bir anlamı yoktur.

Geleneksel SEO gibi, lokal SEO da hedef kitlenizin kim olduğunu, ne aradıklarını, nerede aradıklarını ve işlerinizi nasıl tanıtacağınızı belirlemekle ilgilidir. Tek fark, yerel aramalara yönelik içerik oluşturmaktır.

Lokal SEO ile Geleneksel SEO Arasındaki Farklar

Lokal SEO için teknikler geleneksel SEO’ya benzer. Geleneksel SEO’da, sitenize arama motoru sonuç sayfalarında iyi bir yer bulmak için anahtar kelimeler, meta etiketleri, yetkili bağlantılar ve orijinal içerik gibi tekniklere başvurursunuz. Ancak, lokal SEO biraz daha derinlere iner. Örneğin, Sivas’da yaşıyorsanız ve Google’da “bilgisayar tamiri”ni arıyorsanız, önce ücretli reklam sonuçları, ardından da Sivas içindeki bilgisayar tamiri şirketleri gelir. Sonuçların sırası konumunuza uygun gelecek, bu nedenle Zara’daysanız, önce o bölgede bulunan otomobil tamir firmalarının sonuçları listenin başında gelecek ardından genel Sivas listeleri gelecektir. Yerel müşterileri işletmenize çekebilmek için bölgesel SEO çalışması yapmak artık kaçınılmaz bir hale gelmiştir.

İlginizi çekebilir: SEO Fiyatları Nasıl Analiz Edilir?

Lokal SEO Çalışmaları Size Neler Sağlar?

İşletmelerin çevrimiçi olarak ürün ve hizmetlerini pazarlayabilmesi için öncelikle yerel aramalarda öne çıkması gerekir. Bunun içinde mutlaka E-ticaret SEO ve kurumsal SEO çalışmaları kapsamında sunulan lokal SEO hizmetlerinden faydalanılması gerekir. Yerel aramalarda üst sıralara çıkmak sizi yerel pazarda avantajlı hale getirir. Daha fazla müşteri kitlesine ulaşabilir ve buna bağlı olarak da daha başarılı olursunuz. 

Lokal SEO çalışmaları yerel işletmeler için oldukça avantajlıdır. Bu sebeple mutlaka kişilerin bu hizmetlerden faydalanması gerekir. Firmanızın rakipleri karşısında avantaj elde edip öne çıkmasını istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere bu alanda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile birlikte etkili bir biçimde hizmet vermekteyiz. 

Sivas’ta SEO  Fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sivas SEO Danışmanlığı Kimlere Verilir?

Sivas SEO danışmanlığı internet site trafiğini arttırarak marka değerini ve ticari hacmini arttırmayı amaçlayan çeşitli kitlelere ulaşmayı ticari büyümenin gerekliliği olarak gören öngörülü tüm işletme ve kişiler için uygun ve gereklidir.

Sivas SEO Danışmanlığı Nedir?

Sivas SEO danışmanlığı, internet site analiziniz sonrası optimizasyonlar ve backlink, linkleme gibi alt çalışmalarla site revizasyonunu dijital pazarlama stratejisi kapsamında güncelleyen danışmanlık hizmetidir.

Sivas SEO Nedir?

Sivas SEO, search engine optimization yani arama motoru optimizasyonu olarak da adlandırılan sektör ve marka özelinde internet sitenizi güncelleyerek trafik, ticari hacim ve marka değerinizi arttırmayı amaçlayan hizmetlerin tümüdür.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir