profesyonel seo uzmanı

SEO çalışması şirketinizin arama motorları sonuç sayfalarında (SERP) üst sıralarda yer almasını sağlamak için yapılan çalışmalardır. SEO’nun bir kolu olan Tekirdağ SEO da benzer şekilde, şirketinizin yerel arama sonuçlarındaki sıralamasını artırmak için çeşitli stratejiler ve taktikler kullanmaya odaklanır. Yerel bir arama, yerel bir anahtar kelimenin (örneğin: Tekirdağ‘daki en iyi pizzacılar) kullanılmasını içerebilir ve arama motoru, kullanıcının cihazından bir konum bilgisi bulur ve bu konuma göre listeleme yapar.

Lokal SEO Çalışması Nasıl Yapılır

Web sitenizin yerel aramalarda iyi bir şekilde sıralanmasına yardımcı olmak için uygulanabilecek birçok teknik vardır. Doğru yolda ilerlemek için odaklanılması gereken temel konu yerel verilerin kullanılmasıdır. Bu kapsamda yapılan işlerin başlıcaları şunlardır;

1. Liste Optimizasyonu : Yerel işletmenize ait web sitenizi, yerel listeleme hizmeti veren arama motorlarındaki eklentilerde optimize ediyoruz.

2. Çevrimiçi itibar yönetimi : Online itibar yönetimi hizmetlerimizle, çevrimiçi yorumlarınızı Yelp ve Google Rehber gibi sitelerden izliyoruz.

3. Liste bastırma : Arama motorunuzun sonuçlarını rahatsız eden yanlış veya yinelenen girişleriniz varsa ayıklama ve güncelleme yapıyoruz.

4. Mobil optimizasyon : İnternet aramalarının yarısından fazlası yerel aramalardır ve sorguların yüzde 60’ından fazlası bir mobil cihazdan gelmektedir. Bu yüzden web sitenizi ve SEO stratejinizi mobil kullanıcıları düşünerek tasarlıyoruz.

5. İçerik Özelleştirme : Web sitesi içeriğinizi yerel ihtiyaçlara ve taleplere uygun hale getiriyoruz.

İlginizi çekebilir: SEO Fiyatları Nasıl Analiz Edilir?

Lokal SEO Çalışmaları Neden Gereklidir?

E-ticaret SEO ve kurumsal SEO çalışmaları içerisinde yerel işletmeler için sunulan yerel SEO çalışmaları oldukça önemlidir. Yerel işletmeler eskiden arama motorlarında üst sıralara çıkabilmek konusunda oldukça sıkıntı yaşamaktaydı. Yapılan bölgesel SEO çalışmaları ile bu durum minimum sorun olmaya başlamıştır. Çünkü yerel işletmeler bu yöntem ile kişilerin bölgesel olarak yaptığı aramalarda öne çıkmıştır. 

Mutlaka gerekli bir çalışma olan lokal SEO çalışmalarından faydalanarak sizlerde işletmeniz için önemli bir yatırım yapabilirsiniz. İşletmenizin arama motorlarında öne çıkması için mutlaka bu hizmetten faydalanmanız gerekir. Firma olarak sizlere bu alanda en iyi şekilde hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Bizleri tercih ederek sizlerde internette başarı elde edebilirsiniz. 

Tekirdağ’da SEO  Fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tekirdağ SEO Danışmanlığı Nedir?

Tekirdağ SEO danışmanlığı internet site analiziniz sonrası geliştirme ve gereklilikler çerçevesinde internet site optimizasyonunuzu gerçekleştiren ticari hacminizi ve marka değerinizi arttırmayı amaçlayan danışmanlık hizmetidir.

Tekirdağ SEO Pahalı Mıdır?

Tekirdağ SEO, lokal ve ulusal birçok SEO uzmanı ve ajanslar aracılığıyla verilebilir bu da fiyatlar konusunda çeşitliliğe sebep olabilmektedir. En iyi hizmeti en uygun fiyatlarla almak için Pazar araştırması şarttır.

Tekirdağ SEO Uzmanı Nasıl Olunur?

Tekirdağ SEO uzmanı, yurtiçi ve yurtdışı profesyonel eğitimlerle donatıldıktan sonra farklı sektör tecrübelerini edinerek doğru yöntem ve uygulamalarla optimizasyon yapan uzmanlara denir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir