profesyonel seo uzmanı

Günümüz teknoloji çağı.İşletmenizin ismini duyurmak ,tanıtımını yapmak geleneksel yöntemlerle mümkün gözükmemekte. Teknolojiyi kullanan akıllı telefon sahipleri de günbegün artmakta. Bunun yanında şirketler amatör veya profesyonel web tasarımları ile e-ticaret yapmakta. Yatırım yapmadan web sitenizi geleneksel ve Zonguldak SEO teknikleri ile optimize etmeden kazanç elde etmek mümkün değil.

Zonguldak ve ilçelerinde şirketinizin arama motorları sonuç sayfalarında ilk sıralarda yer alması için lokal SEO çalışması yapmanız rakiplerinizin önüne geçmeniz için en önemli etken. Şirketinizin ticari hedefi ister bölgesel ister ulusal olsun hem ülke çapındaki müşteri kitlesine hem de yerel müşterilere ulaşmak için geleneksel ve yerel SEO çalışması yapmanız gerekmekte. Çünkü google, internete bağlanan cihazınızın en son konum bilgisini kaydetmekte ve ürün araması yapanlara bu konum bilgisine göre sonuçları süzmekte.

            Yerel Şirketlerin Genele Açılan Penceresi : Lokal SEO

İşletmenizin nerede kurulduğu veya üretimin nerede yapıldığı çok önemli değil. Önemli olan ticari hedeflerinizi büyütmeniz ve bölgesel SEO çalışmaları ile google sonuç sayfalarında (SERP) şirketinizi üst sıralara taşımanız,geniş müşteri portföyüne ulaşmanız.Bu şekilde  daha geniş kitlelere ulaşır ve satış hacminizi arttırırsınız. Bölgesel olarak büyüyebilen şirketler hem kendi bölgesinde hem de ülke genelinde kendilerine müşteri bulabilirler. Şirketinizin tanıtımı için başlık ve etiketlerinizi konum bilgilerinizi ve hizmet alanınızı  detaylandırmanız ve SEO çalışmalarınıza konum içerikli çalışmalar eklemeniz gerekmekte.

İlginizi çekebilir: SEO Fiyatlandırma Modelleri Nelerdir ?

            Yerel Aramalarda Öne Çıkmak Neden Önemlidir?

Yerel işletmeler için öncelikle lokal SEO çalışmaları olmak üzere genel olarak E-ticaret SEO ve kurumsal SEO çalışmaları neden önemlidir bahsetmek istiyoruz. Şöyle ki;

  • İnsanlar arama motorlarını kullanarak arama yaptıktan sonra buldukları mağazaları ziyaret etmektedir. Yani arama yaptıklarında işletmeniz karşılarına çıktığında ziyaret edecekleri mağaza sizin ki olacaktır.
  • Yapılan araştırmalar kullanıcıların bir mağazayı ziyaret etmeden önce nette mağaza hakkında araştırma yaptığını göstermektedir.

Görüldüğü gibi lokal SEO çalışmaları yerel işletmeler için önemlidir. Sizlerde bu önemin farkına varıp bu hizmetlerden yararlanmalısınız. Bu konuda kimden hizmet alacağınızı bilmiyorsanız bizler sunmuş olduğumuz hizmetten emin bir şekilde kendimizi tavsiye edebiliriz. Çünkü bu alanda sizler için en iyi hizmeti sunmaktayız.

Zonguldak’ta SEO  Fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Zonguldak'ta SEO Hizmeti Ne Kadar Sürer ?

Zonguldak'ta SEO çalışmaları sektöre bağlı olarak minimum 3 ila 6 ay arası bir zaman istemektedir.

Zonguldak'ta SEO Fiyatları Ne Kadardır ?

Zonguldak'ta SEO fiyatları ortalama 1,250-4,000 TL arası aylık bir maliyet oluşturmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir